Bransoletka Najlepsza Mama pozłacana

70.00 

7 w magazynie

Add to Wishlist
  • Bransoletka wykonana ze sznurka, połączona z elementem ze srebra próby 0,925, oraz kryształami Swarovskiego, dodatkowo pozłacana
  • Model ozdobiony napisem: Najlepsza Mama
  • Długość: posiada swobodną regulację
  • Masa do 5 g

Stylowa bransoletka zaprojektowana jako prezent dla mamy została skomponowana z cennych elementów – zupełnie jak Wasza miłość.
Bransoletkę ozdobiono kryształami Swarovskiego,  pozłacanymi elementami oraz napisem Najlepsza Mama  wykonanym ozdobną czcionką. Delikatny czerwony sznurek, na którym umieszczone są ozdobne zawieszki, stanowi dla nich elegancki kontrast oraz przyciąga uwagę do ozdobionej dłoni.
♥ Bransoletka jest lekka, w oryginalnym stylu. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu pasuje dla kobiet w każdym wieku. Dobrze będzie się komponować  zarówno do codziennej, jak i do eleganckiej kreacji. Sznurek można regulować, dzięki czemu pasuje na każdy rozmiar dłoni.
♥ Bransoletka z dedykacją stanowi gustowny symbol przyjaźni i wyjątkowy sposób wyrażenia uczuć. Podarowując tę niezwykłą bransoletkę, sprawisz, że Twoja mama poczuje się doceniona i będzie mogła za jej pomocą pokazać światu, jak wyjątkowa relacja was łączy.Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.