Naszyjnik wiszące koło z sercem Jane

289.00 

4 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925
  • Model ozdobiony wiszącym kołem połączonym z sercem, które zostało ozdobione czarnymi cyrkoniami
  • Wymiary : długość łańcuszka 40 cm  , średnica koła: 1, 90 cm
  • Masa ok. 4,15  g
  • Wykonane ręcznie 

 

*Przedmiotem sprzedaży jest Naszyjnik srebrny.  Zdjęcie na modelce jest zdjęciem poglądowym. Kolczyki Jane są dostępne w sprzedaży

Klasyczny motyw w zupełnie nieklasycznym, ale jakże ciekawym wydaniu! Ten piękny naszyjnik, wykonany ręcznie ze srebra próby 925, dodatkowo zdobiony czarnymi cyrkonami, z pewnością wzbudzi zainteresowanie każdej kobiety, która ceni atrakcyjne dodatki.

Baza, jaką jest koło, przypomina łańcuszek o splocie pancerki, co wygląda wyjątkowo oryginalnie. Dodatkowe zdobienie stanowi niewielkie, urocze serduszko, wysadzane czarnymi cyrkoniami. Całość wygląda wyjątkowo oryginalnie – wyrazisty motyw, pokreślony dodatkiem koloru i nietypową formą zdecydowanie przyciąga uwagę. Taki naszyjnik to wspaniały dodatek i do eleganckich, i do casualowych strojów. Świetnie sprawdzi się także jako prezent. Z jednej strony serduszko wygląda romantycznie, a z drugiej – jego zdobienie i ciekawa otoczka nadbudowują jego symbolikę. Naszyjnik z serduszkiem nie musi więc być wyłącznie oznaką miłości – z pewnością będzie świadczył o dobrym guście i przywiązaniu do mody, a jego noszenie sprawi po prostu przyjemność. 

Sprawdź również nasze kolczyki o tym samym wzorze i stwórz piękny komplet!


Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.