Naszyjnik z napisem Mama

199.00 

2 w magazynie

Add to Wishlist
  • Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925
  • Naszyjnik z napisem Mama, ozdobiony cyrkoniami
  • Łańcuszek posiada regulację długości
  • Wymiary : długość łańcuszka 40 cm+ 5 cm , wielkość napisu 3,00 cm x 0,60 cm
  • Masa ok. 3,42 g
  • Wykonane ręcznie

 

Najlepszy prezent dla mamy? Coś trwałego, symbolicznego, pięknego… słowem – biżuteria! Ten uroczy naszyjnik z napisem mama z pewnością wzruszy każdą matkę. Jest piękny, jak ona, uroczy jak ona, wspaniały, jak ona!

Srebrny naszyjnik próby 925 . Napis, stworzony z prostej czcionki, jest wysadzany cyrkonami, które pięknie połyskują. Taka ozdoba cudownie podkreśli blask, który ma w sobie każda mama i sprawi, że poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo! Dzięki regulowanej długości, naszyjnik mama można nosić do różnych stylizacji, będzie także wygodny. To wspaniały talizman, który mama będzie z przyjemnością zakładała na każdą możliwą okazję.  Nie można mu odmówić elegancji i wdzięku, a przede wszystkim siły oddziaływania, zaklętej w czterech magicznych literach! Piękno biżuterii idealnie współgra z tym, które kryje się za krótkim, ale jakże cudownym słowem, które tworzą. Każda mama będzie zachwycona, a każde dziecko dumne, że podaruje tak wyjątkowy naszyjnik.  


Srebro próby 925, jak każde, jest podatne na proces oksydacji którego efektem jest matowienie, utrata blasku i połysku. By odpowiednio zabezpieczyć biżuterię wykonaną z tego metalu, należy unikać jej ekspozycji na wilgoć (co mogłoby skutkować zżółknięciem) oraz przechowywać w szczelnych szkatułkach bądź papierowych pudełkach. Srebro pozłacane nie powinno mieć natomiast kontaktu z kosmetykami oraz wodą. Złocenie naturalnie z czasem zanika, ale dzięki zastosowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych możemy je zachować na dłużej.